» FAHRİYE EVCEN ÇALIKUŞU DİZİSİNİ ANLATTI

Yayınlanma Zamanı: 2013-09-10 20:18:00Fahriye evcen çalıkuşu dizisini anlattı, çalıkuşu dizi, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi izle, çalıkuşu dizisi bölümleri, çalıkuşu dizi resimleri, çalıkuşu dizisi resimleri, çalıkuşu dizisi facebook sayfası, çalıkuşu facebook

Yeni rolü Feride'yi çok sevdiğini söyleyen Fahriye Evcen; "Çok sevdim Çalıkuşu'nu. Feride karakter olarak biraz uçarı ama daha sonra aşk acısıyla o uçarılığı kaybolacak." Dedi.

Daha öncede yine Reşat Nuri Güntekin'in Yaprak Dökümü eserindeki Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen yine bir Reşat Nuri Güntekin eseri karakterlerinden birisini canlandıracak olma hissini şu sözlerle anlattı; "Türk edebiyatının en önemli yazarlarından birisi Reşat Nuri Güntekin. Biliyorsunuz daha önce yine onun eseri olan Yaprak Dökümü'nde oynadım. Şimdi de yine ona ait olan Çalıkuşu'ndayım. Bu benim için büyük bir mutluluk vesilesi."

Daha önce birçok defa sinemaya ve televizyon ekranlarına uyarlanan Çalıkuşu eserinde Feride rolünün daha önce oynanmış bir rol olmasının getireceği zorluklardan bahseden güzel oyuncu kendisine güvendiğini söyledi ve ekledi; "Evet, Çalıkuşu'nu benden önce oynayan çok sanatçı oldu. Türkan Şoray filminde oynadı, Aydan Şener onu ilk kez televizyona taşıdı, sonra Tuba Ünsal canlandırdı. Hepsi çok başarılıydı. Ben de Fahriye Evcen olarak Çalıkuşu'na farklı bir yorum katmak istiyorum. Çünkü, Feride'yi çok sevdim."

"Yalnız Burak Özçivit ve ben değil, tüm set ekibi büyük bir uyum içinde çalışıyoruz." Diyerek set ekibi ile arasında çıkan olayların asılsız olduğuna vurgu yapan güzel oyuncu çekimlerin tek zorluğunu ise şu şekilde anlattı;

"Yaz sıcağında kışlık kıyafetlerle kamera önüne geçince biraz terledik ama ekip olarak zorlukların üstesinden geliyoruz. Her şey çok güzel gidiyor."


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !