» ÇALIKUŞU DİZİSİ YAYIN AKIŞI

Yayınlanma Zamanı: 2013-09-11 12:02:00Çalıkuşu dizisi yayın akışı, çalıkuşu, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu izle, çalıkuşu dizisi izle, çalıkuşu dizisi resim, çalıkuşu dizisi resimleri, çalıkuşu dizi bölüm, çalıkuşu dizi bölümleri, çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu fragmanları, çalıkuşu facebook

Kanal D'nin iddialı 4 yeni dizisinin hangi gün yayınlanacağı belli oldu. Kayıp dizisi hangi gün yayınlanacak. Fetih dizisi hangi gün yayınlanacak. Aşk dizisi hangi gün yayınlanacak. Çalıkuşu dizisi hangi gün yayınlanacak. Kanal D yayın akışı. Yıllardır yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Kanal D, yeni sezona çok iddialı bir giriş yapıyor yeni dizi projeleriyle.  Kanal D yeni yayın akışında yaklaşık dört yeni diziyle yeni sezona girecek olan olan Kanal D'nin bu yeni dizileri hangi güne koyacağı açıklandı. 

Merakla beklenen Fetih dizisi Arka sokaklar yerine pazartesi. Başrollerini Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Seda Akman ve Hande Soral'ın paylaştığı 'Fatih' dizisi Pazartesi günleri ekrana gelecek. Arka sokaklar ise cumartesi günü yayınlanacak.

Öyle Bir Geçer Zamanki de olduğu gibi D Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Zeynep Günay Tan'ın yaptığı 'Kayıp', Salı günleri ekrana gelecek.

Kuzey Güneyden boşalan çarşamba günleri artık Aşk dizisinin. Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerinde yer alacağı 'A.Ş.K.' dizisi Çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Merakla beklenen Çalıkuşu cuma. Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden 'Çalıkuşu' dizisi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ile birlikte Cuma akşamları yayınlanacak.
 
Kaynak:medya365.com


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !