» ÇALIKUŞU DİZİSİ SÜRPRİZ TRANSFER

Yayınlanma Zamanı: 2013-09-11 11:51:00Çalıkuşu dizisi süpriz transferi, çalıkuşu, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu izle, çalıkuşu dizisi izle, çalıkuşu dizisi resim, çalıkuşu dizisi resimleri, çalıkuşu dizi bölüm, çalıkuşu dizi bölümleri, çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu fragmanları, çalıkuşu facebook

Üç sezon boyunca Muhteşem Yüzyıl’da Ayas Paşa rolünde izlediğimiz Fehmi Karaarslan, bu sezon Kanal D’nin iddialı yapımlarından Çalıkuşu’nda yer alıyor. Tiyatro severlerin Fransız Le Spoutnik Tiyatrosu’yla sergilediği Human Profit ve Laçin Ceylan rejisiyle sahnelenen Yeni Kiracı’da izleme şansına sahip olduğu oyuncu, Eylül’de Kanal D ekranlarında başlayacak Çalıkuşu’nda Nizamettin Bey karakterine hayat verecek.

Televizyon kanalları bu yıl da birçok diziyle yeni sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanırken, dizilerin kadrolarına katılan oyuncular da birer birer belli olmaya başladı. En son Muhteşem Yüzyıl’da Ayas Paşa rolünde izlediğimiz Fehmi Karaarslan, Kanal D’nin iddialı yapımı Çalıkuşu’nda yer alacak.
Reşat Nuri Güntekin’in sevilen romanından üçüncü kez ekranlara uyarlanan dizide Fehmi Karaarslan’ı Nizamettin Bey rolüyle izleyeceğiz. Çalıkuşu, eğitimini Fransa’da tamamlayan ve iki yıl önce Türkiye’ye dönen Karaarslan’ın ikinci dizisi olacak.

FEHMİ KARAARSLAN HAKKINDA:

Lyon Bölge Konservatuarı Tiyatroculuk Bölümü’nü bitiren Fehmi Karaarslan, Burlesk oyunculuk okulu F.R.A.C.O’dan sonra Paris Devlet Yüksek Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Uluslararası arenada da pek çok sanatçı ile çalışan Karaarslan, tiyatro, televizyon ve sinemada pek çok önemli yapımda yer aldı ve yer almayı sürdürüyor.
Sanatçının yer aldığı yapımlardan bazıları:

Tiyatro: Vişne Bahçesi (Paris Devlet Yüksek Konservatuarı) Leş (Yeni Drama Tiyatrosu) Yeni Kiracı (18. İstanbul Uluslararası Tiyatro Festivali)

Sinema: Picnic in Gaza (Yön: Philippe Vartan Khazarian), Milkshake (Yön: Jonathan Helpert) Lontano Lontano (Yön: Michele Gurrieri)

Kaynak:aksam.com.tr/televizyon/calikusuna-surpriz-transfer/haber-241369


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !