» ÇALIKUŞU DİZİSİ SETİNDE OLAY

Yayınlanma Zamanı: 2013-09-11 12:15:00Çalıkuşu dizisinin setinde olay var, çalıkuşu, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu izle, çalıkuşu dizisi izle, çalıkuşu dizisi resim, çalıkuşu dizisi resimleri, çalıkuşu dizi bölüm, çalıkuşu dizi bölümleri, çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu fragmanları, çalıkuşu facebook

Reşat Nuri Güntekin'in aynı ismi taşıyan kitabından televizyona uyarlanan ‘Çalıkuşu' isimli dizinin çekimlerine başlandı. Dizinin başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit rol alırken, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yeni sezonda yayına girecek olan dizinin çekimlerine şimdiden başlandı, ancak bu başlangıç bir hayli olaylı oldu. Her zaman sakin ve ılımlı halleriyle tanıdığımız Fahriye Evcen, Dizi setinde kendisine istediği makyajı yapmayan makyöz ile tartışma yaşadı. Sinirle sert sözler sarf eden güzel oyuncu, makyözden de aynı şekilde karşılık bulunca daha da sinirlendi. Yaşanan bu tartışma nedeniyle sete 3 saat ara verildi.

Makyözle tartışma yaşayan Fahriye Evcen, bütün setin huzursuz olmasına neden oldu. 3 saat boyunca sakinleşmesi beklenen güzel oyuncu sete dönünce tekrar çekimler başladı. Bu kez de setin ışıkçısıyla tartışma yaşayan Fahriye Evcen herkesi şaşırttı. Güzel oyuncunun neden bu kadar agresif tavırlar sergilediği anlaşılamazken, Dizi seti bir anda karıştı. Herkes huzursuz olurken, çok fazla gerilen Fahriye Evcen, sinirli bir şekilde dizi setini terk etti. Ünlü oyuncu yapım şirketiyle olan anlaşmasını bile feshedebilir.


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !