» ÇALIKUŞU DİZİSİ SABIR VE UMUT DERSLERİ

Yayınlanma Zamanı: 2013-09-11 11:58:00Çalıkuşu dizisi sabır dersleri, çalıkuşu, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu izle, çalıkuşu dizisi izle, çalıkuşu dizisi resim, çalıkuşu dizisi resimleri, çalıkuşu dizi bölüm, çalıkuşu dizi bölümleri, çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu fragmanları, çalıkuşu facebook

Bir Reşat Nuri Güntekin eseri olan Çalıkuşu dizisinin merakla beklenen 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu dizisi Kanal D 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

Çalıkuşu fragmanında ilk göze çarpan'ın YOLA HENÜZ ÇIKANLAR... YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN SABIR VE UMUT DERSLERİ. Dönüyorsa umut edebilme kabiliyetine sahip insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor dünya... Ve aşkın Türk edebiyatının kült eserlerinden Çalıkuşu, Eylül ayında Kanal D ekranlarında! Sabır, umut ve aşkla.

Çalıkuşu dizisi 1. bölüm fragmanıyla çok yakında kanal D de başlıyor. Çalıkuşu dizisinin Yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca’nın yapıyor. Yönetmen bakımından efsanevi bir kadro yalnız. Çalıkuşu dizisi 1. Bölüm senaryosunu ise Sevgi Yılmaz yapıyor. Son zamanların yetişen en iyi senaristi.   Çalıkuşu dizisi  1. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yine en hızlı medya365'te.

Çalıkuşu dizisi yeni sezonun en iddaalı dizilerinden biri olmaya aday. Çalıkuşu dizisi 1. Bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Kaynak:medya365.com/diziler/calikusu-dizisi-1-bolum-fragmani-izle-sabir-ve-umut-dersleri-kanal-d-dizi-basliyor-h56102.html


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !