» ÇALIKUŞU DİZİSİ - FAHRİYE EVCEN FERİDEYİ KONUŞTU

Yayınlanma Zamanı: 2013-09-11 11:55:00Çalıkuşu dizisi kaplere dokunacak, çalıkuşu, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu izle, çalıkuşu dizisi izle, çalıkuşu dizisi resim, çalıkuşu dizisi resimleri, çalıkuşu dizi bölüm, çalıkuşu dizi bölümleri, çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu fragmanları, çalıkuşu facebook

Yeni sezona Çalıkuşu dizisiyle damgasını vuracak olan güzel oyuncu Fahriye Evcen, oynadığı karakter olan Çalıkuşu Feride ile kendi karakterini kıyasladı.

Feride'ye hiç benzemediğini söyleyen Fahriye Evcen, kendi aşk hayatı hakkında kendi duruşunu anlattı.

Fahriye Evcen, Vogue dergisine çarpıcı açıklamalar yaptı. Burak Özçivit ile birlikte Çalıkuşu dizisinde başrolde yer alan Evcen, “Çalıkuşu’nda canlandırdığım ‘Feride’ gibi değilim. Acı çekmekten korkup aşktan kaçmam. Aksine üzerine giderim. Reddetmek ve hayatımdan çıkarmak bana sağlıklı gelmiyor” dedi.


Mutlu sonlara inanan Fahriye Evcen “Bunun için evlilik şart mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Aile olmak için illa evlenmeyebilirsin. Ama o tercih bana uzak. Sonu gelmez. Seviyorsan, istiyorsan, mutlu sonu kendin yaratırsın. Evlenirsem de mesleğimi bırakmam. Değerlerimi yitirmeden her şeyi dengede yürütebilirim. Hayatı sıralamak, bir işe odaklanıp diğerinden vazgeçmek karakterime ters.”

Kaynak:spothaber.com/magazin/fahriye-evcen-calikusu-ferideye-benzemiyormus-38993.html


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !