» ÇALIKUŞU DİZİSİ - AY YAPIM

Yayınlanma Zamanı: 2013-09-11 11:45:00Çalıkuşu dizisi ayyapım, çalıkuşu, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu izle, çalıkuşu dizisi izle, çalıkuşu dizisi resim, çalıkuşu dizisi resimleri, çalıkuşu dizi bölüm, çalıkuşu dizi bölümleri, çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu fragmanları, çalıkuşu facebook

AY YAPIM KESENİN AĞZINI AÇTI

Yapımını Tims Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı, senaryosunu ise Sevgi Yılmaz’ın yazdığı Çalıkuşu, eylülde seyirciyle buluşacak. Tims Production’ın sahibi Timur Savcı, dizi için kesenin ağzını açtı. Çekimler için Kadıköy-Kızıltoprak’da bulunan Reşat Paşa Konağı’nı kiralayan Savcı, konağın içine 1 milyon dolardan fazla para harcadı. Konağın içi, hikâyenin geçtiği döneme ait eşyalarla baştan aşağı değiştirildi. Savcı, dizi için Beykoz ve Sarıyer’de de iki plato hazırladı.

AŞKIN EN BÜYÜK ENGELİ

Çalıkuşu dizisinde Feride(Fahriye Evcen) ile Kamuran(Burak Özçivit) arasındaki aşkın en büyük engeli güzel oyuncu Begüm Kütük'ün canlandıracağı karakter olacak. Kötü kadın olarak Çalıkuşu' nda rol alacak olan Begüm Kütük daha önce Gönülçelen dizisinde rol almıştı.

MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN BİR OYUNCU DAHA


Muhteşem Yüzyıl'da Bali Bey karakterini canlandıran Burak Özçivit'ten sonra bir başka Muhteşem Yüzyıl oyuncusu daha Çalıkuşu'na dahil oldu. Muhteşem Yüzyıl'da Lütfi Paşa'yı canlandıran başarılı oyuncu Mehmet Özgür, Çalıkuşu dizisinde rol alacak.

Kaynak:medya365.com/televizyon/diziler/calikusu-ucuncu-tanitim-fragmani-calikusu-1-bolum-3-fragmani-izle-h56136.html


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !